+90 312 563 0685
detay mühendislik doğalgaz projesi
Ankara Doğalgaz Projesi ve Ankara doğalgaz kaçak tamiri Ankara Dogalgaz proje çizimi bedeli Doğalgaz kaçak kontrolü doğalgaz kaçak tamiri ankara ETİ MAH. TOROS SOK. NO: 15/C SIHHİYE / ÇANKAYA / ANKARA Merkez: 0312 563 06 85 Mobil: 0507 106 99 35 E-posta: detay-muhendislik@hotmail.com
doğalgaz projesi /doğalgaz kaçak tamiri

Kombi Tesisatı

Bireysel olarak ısıtma ve sıcak su sitemi için, yaşam alanlarının iç kısmında gerçekleştirilmesi gereken kombi tesisatı için bizi arayabilirsiniz. Daire içi bacalı cihazların iptal edilip hermetik olarak cihaz montajları , sıfır dairelerde ıstma sisteminin radyatörler dahil yapılması ,ve arızalanan mevcut hermetik cihazlarınızın değişme ve tesisat çalışmaları ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamamlanıyor.

Doğalgaz projesi kapsamında gerçekleştirilen tesisat döşenmesi çalışmalarımızı gerekli yönetmelik ve şartnamelere uygun şekilde yapıyoruz. Konutunuzun ya da işyerinizin giriş kapısında bulunan vanadan başlayarak mekan içerisinde bulunan gerekli tüm hatlara doğalgaz tesisatı döşenmesi çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ardından gerekli kontrolleri yaptıktan sonra doğalgazınızı hemen kullanabileceğiniz şekilde çalışmalarımızı sonlandırıyoruz.

Ekibimiz en gelişmiş teknikleri ve en yeni cihazları kullanarak tesisat döşenmesini sağlıyor. İleri teknoloji ile geliştirilen cihazlarımız sayesinde yaşam alanlarınıza en az zarar verecek şekilde tesisat borularını döşüyoruz. Çalışmalarımız için seçtiğimiz malzemelerin tamamı TSE onaylı ve sertifikalı olduğundan yaşam alanlarınızda doğalgazı güvenle kullanabiliyorsunuz. Doğalgaz ve kombi tesisatı döşenmesi için uyguladığımız çalışmalar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizi hemen arayın.

Hemen Arayın