+90 312 563 0685
detay mühendislik doğalgaz projesi
Ankara Doğalgaz Projesi ve Ankara doğalgaz kaçak tamiri Ankara Dogalgaz proje çizimi bedeli Doğalgaz kaçak kontrolü doğalgaz kaçak tamiri ankara ETİ MAH. TOROS SOK. NO: 15/C SIHHİYE / ÇANKAYA / ANKARA Merkez: 0312 563 06 85 Mobil: 0507 106 99 35 E-posta: detay-muhendislik@hotmail.com
doğalgaz projesi /doğalgaz kaçak tamiri

Kolon Tesisatı

Yaşam alanlarınıza doğalgaz döşenmesi için ihtiyacınız olan kolon tesisatı profesyonel ekiplerimiz tarafından döşeniyor. Kısa sürede tamamladığımız kolon tesisatı döşenmesi işlemini ilgili yönetmelik ve şartnameye uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışma BAŞKENTGAZ tarafından yerleştirilen servis vanasından başlamak üzere yaşam alanlarınıza kadar ulaştırılıyor. Ana kolon tesisat projesi kapsamında gerçekleştirilen çalışmalarımız kapsamında binaya en az zarar verecek teknikler ve yöntemler kullanılıyor.

Kolon tesisatı çalışmalarımız kapsamında tamamı TSE onaylı olan çelik boru malzemeleri kullanıyoruz. Çok uzun yıllar değişim gerektirmeden sorunsuz bir kullanım sunan malzemeler sayesinde yaşam alanlarına doğalgaz akışı sorunsuz bir şekilde gerçekleşebiliyor. Ayrıca kullandığımız kaynak elektrotların da tamamen sertifikalı olduğunu bilmenizi isteriz.

Bina içerisinde bulunan elektrik, su, internet ya da telefon tesisat hatlarına hiçbir zarar vermeden, yeterli mesafeyi gözeterek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sona erdiğinde yetkili birim tarafından gerekli kontroller yapılıyor. Ardından doğalgazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Binanıza ve yaşam alanlarınıza en az zararla gerçekleştirilen kolon tesisatı çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın